сите категории
EN

компанијата Вести

Дома>Вести>компанијата Вести

Посетете ја WATERTECH CHINA (ГУАНГДОНГ) 2020 година на 15 јули 2020 година

Време:-2020 07 23- Посети: 25

Congratulations on the successful holding of WATERTECH CHINA (GUANGDONG) 2020 in Guangzhou Poly World Trade Center Exhibition Hall from July 14th to 16th, 2020.Како може Шуи Хуан технологија копродукции, Ltd, која исто така припаѓа на индустријата за третман на вода, да го пропушти овој голем настан во индустријата за третман на вода? Стигнавме на изложбата рано наутро на 15 јули и ја посетивме изложбата.


WATERTECH CHINA (GUANGDONG) 2020 was held in 55,000 square meters.The exhibition presents five themes: environmental water treatment, membrane and water treatment, terminal water purification, comprehensive environmental management and environmental monitoring.Looking forward to our participation in the AQUATECH CHINA 2020! The exhibition will be held in National Exhibition and Convention Center(Shanghai,China) from August 31 to September 2, 2020!