Të gjitha kategoritë
EN

Profili i kompanisë

home>kompani>Profili i kompanisë

Shenzhen Shuihuan-MBR Co Ltd, është një prodhues i pajisjeve të trajtimit të ujërave të ndotura MBR. Ne sigurojmë pajisje të integruara të trajtimit të ujërave të zeza MBR me njësi të membranës me fibra të zbrazët PVDF, të cilat përdoren gjerësisht për të trajtuar ujërat e ndotura industriale dhe komunalesiç janë ujërat e zeza nga spitalet, hotelet, fshatrat, qytetet, institucionet arsimore, vendet piktoreske etj.

 

Shenzhen SH-MBR Co. Ltd ndodhet në Shenzhen, një qytet më modern në Kinë. Ne kemi dy fabrika për të prodhuar pajisjet e integruara MBR për trajtimin e ujërave të ndotura dhe modulet e membranës me fibra të zbrazët. Një fabrikë është e vendosur in Provinca Liaoning dhe tjetra është në Provinca Jiangxi. Ne kemi përvojë mbi 16 vjeçare në trajtimin e ujërave të ndotura MBR. We të sigurojë prodhim, instalim, konsultim, vlerësim, testim dhe mirëmbajtje të trajtimit të ujërave të zeza për të siguruar pajtueshmëri të vazhdueshme. 

 

Ne jemi duke kërkuar për një grup të mbrojtjes së mjedisit jashtë dhe njerëz të shquar të industrisë së trajtimit të ujërave të zeza për bashkëpunim të thelluar strategjik. Ne ofrojmë një seri të plotë të mbështetjes së teknologjisë së produktit, prodhimit, bashkëpunimit dhe së bashku të ndërtojmë një bazë prodhimi.